„Latvian Winner 2011 „ 13.03.2011
Prantsuse buldog:
Kohtunik : Paola Micara Watten Itaalia
Isased kutsikaklass:
Fomielens Zidan BOO puppy
Emased kutsikaklass:
Renuar Gabriella Dor Soleil BOB puppy
Isased juuniorklass:
Daffy Daisen Glendel- ei olnud
Mozart Sunlight Gyvybes Zume EX 1,LV JUN CAC, LVJW 2011
Renuar Duke De Bussy EX 2
Emased juuniorklass:
Dahlia Du Champagne- ei olnud
Heidelind s French Cloudberry EX 3
May Wine Gyvybes Zume EX 2
Rewalia Queen Vuctoria EX 1, LV JUN CAC, PE 2, LVJW 2011
Isased noorteklass:
Fomielens Preston EX 1,
Isased avaklass:
Extreme De Elka Gyvybes Zume EX 2
Fomielens Ingur Tiberij Oktavian EX 3
Renuar Burzhua Bruno EX 1 , PI 2, Reserv CACIB
Isased tšempionklass:
Arnold EX 2, LV CAC, PI 3
Calvados DU Champagne EX 4
Classicluv s Dauphin Unique EX-
Glenlee Cherokee EX-
Rewalia Dreamer-Domino EX 3
Saint Minion Edward EX 1 , PI 1, CACIB, LV W2011, BOB
Isased veteranklass:
Bankrotin Uniikki EX 1, BOB veteran
Emased noorteklass:
Fomielens Palina EX 1, LV CAC
Mano Imperatorius Angel Kiss EX 2
Renuar Cassandra Merveilleux Elered EX 3
Emased avaklass:
Ballada De Elka Gyvybes Zume – ei olnud
Dayan Burbon Iz Palevyh Buldogov EX 2
Fomielens Debora- ei olnud
Mörkömurinan Pikku Ruu- ei olnud
Nyirsegi Rancos Iriska EX-
Steffa Deaglen EX 1, PE 3 Reserv Cacib
Emased tšempionklass:
Fomielens Rozemunda EX 1, PE 1, CACIB,LV W2011 BOS,
Ore Francuaz Tiffany AJ EX 2
Rene Gold Rain Renuar EX 3
Prantsuse buldog:
Kohtunik : Paola Micara Watten Itaalia
Isased kutsikaklass:
Fomielens Zidan BOO puppy
Emased kutsikaklass:
Renuar Gabriella Dor Soleil BOB puppy
Isased juuniorklass:
Daffy Daisen Glendel- ei olnud
Mozart Sunlight Gyvybes Zume EX 1,LV JUN CAC, LVJW 2011
Renuar Duke De Bussy EX 2
Emased juuniorklass:
Dahlia Du Champagne- ei olnud
Heidelind s French Cloudberry EX 3
May Wine Gyvybes Zume EX 2
Rewalia Queen Vuctoria EX 1, LV JUN CAC, PE 2, LVJW 2011
Isased noorteklass:
Fomielens Preston EX 1,
Isased avaklass:
Extreme De Elka Gyvybes Zume EX 2
Fomielens Ingur Tiberij Oktavian EX 3
Renuar Burzhua Bruno EX 1 , PI 2, Reserv CACIB
Isased tšempionklass:
Arnold EX 2, LV CAC, PI 3
Calvados DU Champagne EX 4
Classicluv s Dauphin Unique EX-
Glenlee Cherokee EX-
Rewalia Dreamer-Domino EX 3
Saint Minion Edward EX 1 , PI 1, CACIB, LV W2011, BOB
Isased veteranklass:
Bankrotin Uniikki EX 1, BOB veteran
Emased noorteklass:
Fomielens Palina EX 1, LV CAC
Mano Imperatorius Angel Kiss EX 2
Renuar Cassandra Merveilleux Elered EX 3
Emased avaklass:
Ballada De Elka Gyvybes Zume – ei olnud
Dayan Burbon Iz Palevyh Buldogov EX 2
Fomielens Debora- ei olnud
Mörkömurinan Pikku Ruu- ei olnud
Nyirsegi Rancos Iriska EX-
Steffa Deaglen EX 1, PE 3 Reserv Cacib
Emased tšempionklass:
Fomielens Rozemunda EX 1, PE 1, CACIB,LV W2011 BOS,
Ore Francuaz Tiffany AJ EX 2
Rene Gold Rain Renuar EX 3